Asansörlü Nakliyat

Birnet Nakliyat olarak sektörümüzde adını duyurmuş ve popülerliğini koruyan bir firma olmaktayız. Personellerimizi işini bilen, yetiştirilmiş, dinamik, genç, güler yüzlü kişilerden seçmekteyiz. Bu sayede hızlı ve güvenli bir taşımacılık hizmeti verebilmekteyiz. Aynı zamanda oldukça geniş bir araç filosuna sahibiz ve araç filomuzdaki araçların bakımlarını aksatmadan yaptırmaktayız.

Eskişehir Asansörlü nakliyat hizmeti gelişen teknoloji ile beraber son yıllarda ağırlıklı olarak tercih edilen bir işlem olmaktadır. Hızlı ve güvenilir bir yöntem olmasının yanı sıra; oldukça ekonomiktir de. Dolayısı ile firmamızda en çok tercih edilen hizmetlerden biri olmaktadır.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Asansörlü nakliyat hizmeti; Eskişehir şehirler arası nakliyat talebi de dahil olmak üzere bütün taşımacılık hizmetlerinde kullanılabilmektedir. Özellikle yüksek katlı binaların üst katlarında ve dar merdivene sahip bir binada oturanlar; asansörlü nakliyat hizmetini tercih etmelilerdir. Çünkü bu şartlardaki binalarda; eşyalarını üst kata taşımak oldukça yorucu olmaktadır. Ayrıca eşyanın darbe alması ve zarar görmesi ihtimali de oldukça yüksek olmaktadır.

Birnet Nakliyat olarak; talep edilmesi durumunda, her şarttaki binalar için asansörlü nakliyat hizmeti sunmaktayız. Geniş veya dar merdivenli, yüksek veya alçak katlı binalarda oturan müşterilerimiz de asansörlü nakliyata günümüzde oldukça fazla ilgi göstermektedir. Çünkü zaman tasarrufunu ve güvenli bir şekilde hizmet alınmasını sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız; geniş araç filosu içerisinde asansör araçlarını da bulundurmaktadır ve bu araçların bakımlarını, testlerini aksatmamaktadır. Eşyaların fiziksel olarak zarar görme riskini en aza indirgeyerek, asansör araçları ile eşyaların nakliyesini sağlamaktayız.

Asansör Nakliyatı İşlemi İçin Uygulanan Fiyat Politikası

Eskişehir evden eve nakliyat firmaları içerisinde en başarılı şekilde hizmet vermeye devam eden firmamız; müşterilerinin işlerini kolaylaştırabilecek, güncel olan bütün hizmetleri sunmayı amaçlamaktadır. Bu hizmetler içerisinde en çok öne çıkan ise; asansörlü nakliyat hizmeti olmaktadır. Diğer taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi, asansörlü nakliyat hizmetinde de profesyonelliği ön planda tutan firmamız; uygun fiyat garantisi sunarak bu hizmeti vermektedir.

Gerek personelin tecrübesi, gerek müşteri memnuniyetine verdiği önem ve gerek son teknoloji araçları ile sunduğu hizmetin kalitesi bakımından ön plana çıkan firmamız; her bütçeden insana hitap eden bir fiyat politikası benimsemektedir. Asansörlü nakliyat hizmeti için ödenmesi gerekecek olan ücret hakkında bilgi sahibi olmak isteyen müşterilerimizin, iletişim adreslerimizi kullanarak bize ulaşması gerekmektedir.

Eskişehir Eşya Depolama Hizmeti

Taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamızdan hizmet alan müşterilerimiz; taşınmasını istedikleri eşyalarını belirledikleri bir süre boyunca depomuzda tutabilme imkanına sahiptirler. Özel depolarımız ve hangarlarımızda müşterilerimizin eşyaları güvenli bir şekilde saklanabilmektedir. Bu depolarımız belirli periyotlarda havalandırılmaktadır ve temizliği sağlanmaktadır. Dolayısı ile herhangi bir endişe duymadan eşyalarını bize teslim etmelerinde bir sakınca bulunmamaktadır.

Ticari kaygılarla değil, müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde hareket eden firmamız; Eskişehir eşya depolama hizmetini de diğer hizmetlerde olduğu gibi uygun fiyat seçenekleri ile vermektedir. Uçuk meblağlar ödemeden, eşyanın nakliye edileceği yerde uygun şartları sağlayana kadar eşyalarını depomuzda saklayabilmektedirler.

Firmamızın Taşımacılık Hizmetleri

Müşteri memnuniyeti odaklı olan firmamız; tecrübeli ve güler yüzlü çalışanları ile beraber profesyonel bir taşımacılık faaliyeti sürdürmektedir. Sektörümüzde oldukça bilinen ve tercih edilen bir firma olarak verdiğimiz hizmetler ise aşağıdaki gibidir:

  • Şehir içi hızlı nakliyat
  • Şehirler arası güvenli taşımacılık
  • Evden eve nakliyat
  • Asansörlü taşımacılık hizmeti
  • Sigortalı nakliyat hizmetleri
  • Eşya depolama ve saklama
  • Parça eşya taşıma hizmeti
  • Eşya paketleme ve ambalajlama
  • Ofis ve iş yeri taşımacılığı