Şehir İçi Nakliyat

Birnet Nakliyat olarak hem şehir içi hem de şehirler arası nakliye hizmeti veren bir firma olmaktayız. En uygun fiyatlı ve en problemsiz nakliye hizmetini vermeyi amaçlayan bir firma olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Taşımacılık sürecini müşteri memnuniyetini ön planda tutarak planlamaktayız. Bu sayede müşterilerimize oldukça iyi bir nakliye deneyimi yaşatmaktayız.

Eskişehir şehir içi nakliyat hizmetlerimizde geniş araç filomuz ve deneyimli çalışanlarımız bize hizmet etmektedir. Hızlı ve güvenli bir taşımacılık deneyimi için araç filomuzda; son model kamyon, kamyonet, asansör araçları, taşıma ve yükleme araçları bulunmaktadır. Araçlarımızın bakımlarını belirli periyotlarda yaptırdığımız için söz verilen nakliye zamanlarında herhangi bir sarkma yaşamamaktayız. Sadece ev değil, ofis ve evrak taşıma hizmeti gibi birçok hizmet vermekteyiz.

Eskişehir Şehir İçi Taşımacılık Faaliyeti

Birnet Nakliyat olarak taşımacılık hizmeti verdiğimiz kitle; oldukça geniş bir kitledir. Her yaştan, meslek grubundan oluşan müşteri kitlemiz; Eskişehir şehir içi asansörlü nakliyat firması olarak diğer firmalara göre bizi daha çok öne çıkartmaktadır. Hizmet vermeye başladığımız günden bu yana; köklü bir şirket olarak dinamik ve güvenli bir hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Taşımacılık sektöründe güven veren bir firma olmamız ise; yetiştirilmiş olan genç ve tecrübeli bir kadroya sahip olmamızdan kaynaklanmaktadır.

Müşterilerimizin şehir içi nakliyat ihtiyaçlarını karşılayan firmamız; süre içerisinde herhangi bir problemle karşılaşılmaması adına, profesyonel bir hizmet anlayışını benimsemektedir. Şehrin istedikleri ilçesine, beldesine, köyüne; eşyalarının taşınmasını talep edebilmektedirler. Geniş araç filomuz sayesinde; talep edilen taşıma tipine ve taşınacak olan yere uygun olan aracımız ile nakliye hizmetini vermekteyiz. Deneyimli personelimiz de sürecin başından sonuna kadar üstlerine düşen görevi yerine getirmektedirler.

Uygun Fiyat Seçenekleri İle Taşımacılık Hizmeti

Eskişehir Uygun fiyatlı nakliyat firmalarından biri olan firmamız; kurulduğu günden beri, müşterilerine en uygun ve en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Dolayısı ile firmamızda her bütçeye uygun bir nakliye hizmeti bulunmaktadır. Tecrübeli kadromuz ile verdiğimiz son teknoloji nakliye hizmetlerinin fiyatlarının pahalı olabileceğini düşünen kişiler yanılmaktadır. Öğrenciden memura, memurdan esnafa, esnaftan emekliye kadar her meslek grubundan ve bütçeden kişinin yararlanabileceği bir fiyat sistemimiz bulunmaktadır.

Taşımacılık faaliyetlerimizin fiyatları ile ilgili bilgi edinmek isteyen müşterilerimizin bizimle iletişime geçmeleri gerekmektedir. Cazip fiyat tekliflerimizi öğrenebilir ve kendileri için en uygun taşımacılık hizmetine karar verebilmektedirler.

Taşımacılık Sektöründe Verilen Hizmetler

Güvenilir nakliyat firmalarından biri olan firmamız; çok uzun yıllardır taşımacılık sektöründe yer almaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı benimsemesinden dolayı da popülerliğini her daim korumayı başarmaktadır. Zaman geçtikçe hizmetlerine yenilerini ekleyen firmamızın uygun fiyatlı olan ve tercih edilen taşımacılık hizmetleri ise şöyledir:

  • Şehir içi nakliyat
  • Şehirler arası taşımacılık
  • Sigortalı nakliyat
  • Asansörlü taşımacılık
  • Parça eşya taşımacılığı
  • Eşya depolama hizmeti
  • Eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti
  • Ofis ve iş yeri taşımacılığı

Sigorta Güvenceli Nakliyat Hizmeti

Nakliye hizmetine ihtiyaç duyan birçok kişi; en çok eşyalarının bir hasar alıp almayacağı konusunda endişe duymaktadır. Profesyonel bir nakliye hizmeti vermeyen firmalar; maddi ve manevi değerlerini gözetmeden eşyaları dikkatsiz bir şekilde taşıyabilmektedir. Ancak firmamız bu konuda oldukça titiz olan ve profesyonel çalışan bir firmadır. Dolayısı ile taşıdığımız eşyalara fiziksel olarak bir zarar vermeyeceğimizin güvencesini vermekteyiz. Buna ek olarak Eskişehir sigortalı nakliyat hizmeti almak isteyenler de firmamızla iletişime geçebilmektedirler. Maddi değere sahip son teknoloji eşyaların veya manevi değeri olan antika eşyalarının herhangi bir hasar alması durumunda, ilgili hasarı firmamız karşılamaktad