Blog

Eskişehir eşya taşıma

Eskişehir Eşya Taşıma

Birnet Nakliyat olarak kurulduğumuz günden beri; taşımacılık sektöründe birçok başarı elde etmiş bir şirket olmaktayız. Profesyonel bir bakış açısı ile hizmet vermemizin yanı sıra; oldukça deneyimli bir çalışan kadrosuna da sahip olmaktayız. Çalışanlarımızın sundukları güler yüzlü hizmet ile beraber; günden güne daha geniş kitlelere ulaşarak sektördeki varlığımızı korumaktayız.

Eskişehir eşya taşıma firması olarak sektörde edindiğimiz yeri korumakta ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak şekilde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Köklü bir geçmişe sahip olmamızın yanı sıra; güvenilir ve hasarsız verdiğimiz nakliye hizmeti ile birçok kişinin tercih ettiği bir firma olmaktayız. Belirttiğimiz tarih aralıkları içerisinde en hızlı şekilde teslimatı gerçekleştirmekteyiz.

Müşteri Odaklı ve Sigortalı Nakliye Hizmeti

Nakliye firmasına ihtiyaç duyan birçok kişi; eşya taşıma konusunda oldukça endişeli ve stresli olmaktadır. Özellikle maddi veya manevi değeri olan eşyalarının taşınması konusunda insanlar haklı olarak oldukça hassastırlar. Bununla beraber; bazı profesyonel olmayan nakliye firmaları, tecrübesiz çalışanları dolayısı ile taşınan eşyalara fiziksel olarak zarar verebilmektedirler. Sonrasında verdikleri zararı karşılamadıkları için de müşterilerini mağdur edebilmektedirler.

Firmamız Eskişehir sigortalı nakliyat hizmeti ile beraber; müşterilerinin nakliye sürecini stressiz geçirmesine yardımcı olmaktadır. Maddi veya manevi değeri yüksek olan eşyalarına taşınma esnasında zarar gelmesi halinde; müşterilerimizin zararlarını tazmin etmekteyiz. Aynı zamanda eşyalarının herhangi bir zarar almaması için de elimizden gelenin fazlasını ortaya koymaktayız.

Eskişehir Sigortalı Taşımacılığın Fiyatları

Birnet Nakliyat olarak faaliyet gösterdiğimiz bölge kapsamında adımızı oldukça fazla duyurmuş bulunmaktayız. Uygun bir fiyat politikası benimsemiş olmamızın da bunda oldukça fazla payı bulunmaktadır. Güvenilir ve hızlı hizmet sunan firmaların hizmet bedellerinin fazla olduğu yönünde bir yanlış algı bulunmaktadır. Firmamız hizmet kalitesini yükselttikçe, uyguladığı fiyat politikasını da herkese hitap edecek seviyede tutmaya özen göstermektedir. Ekonomik bir şekilde eşyalarının güvenle taşınmasını isteyen müşterilerimizin eşyalarının sigorta kapsamına alınmasını talep etmeleri yeterli olmaktadır.

Eskişehir evden eve nakliyat firması olarak; müşteri memnuniyeti odaklı bir taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Verdiğimiz hizmette uyguladığımız fiyat politikası hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenlerin ise; iletişim adreslerimizden bize ulaşmaları yeterli olmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyede Uygun Fiyatlar

Eşyalarının güvenle taşınıp taşınmayacağından endişe duyanlar; özellikle Eskişehir şehirler arası nakliye hizmetinden yararlanacak olanlardır. Uzak mesafe yolculuklarda; hem nakliye parası hem de eşyaların güvenli, hizmetten faydalanacak olan kişilerin gündemlerini oluşturmaktadır. Ancak Eskişehir asansörlü nakliyat firmaları içerisinde yer alan firmamız; şehirler arası nakliyat hizmeti için yüksek fiyatlar istememektedir. Aksine her bütçeye uygun bir fiyat politikası ile her mesafeye taşımacılık hizmeti vermektedir.

Kaliteli hizmetten her türlü ekonomik sınıfa mensup olan kişilerin yararlanması gerektiğini savunan firmamızın bu zamana kadar edindiği müşteri kitlesinin içerisinde de her bütçeden kişi bulunmaktadır. Öğrenci, memur, işçi, emekli ve işveren gibi oldukça geni bir müşteri profiline sahip olmaktayız.

Eskişehir Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Ticari kaygı gözeten birçok firma; nakliyesi istenen eşyaların sayısına bakmaktadır. Bir veya birkaç parça eşyanın taşımasını yapmamaktadır. Bu sebeple birçok kişi mağdur olabilmektedir veya sadece birkaç parça eşya için yüklü miktarda ücretler ödemek zorunda kalabilmektedirler.

Eskişehir parça eşya taşıma hizmeti veren firmamız; ticari kaygı gözetmeden, istenen sayıdaki eşyaların nakliyesini sağlamaktadır. Uygun fiyat politikası, parça eşya taşıma hizmeti alanlar için de geçerli olmaktadır. Asansörlü nakliyat talep edebilmek veya taşınacak olan birkaç parça eşya için sigortalı nakliyat hizmeti alabilmek de mümkün olmaktadır. Firmamız eşya sayısına bakmadan, hizmet kalitesini bozmamaya özen göstererek parça eşya taşımacılığını da yapmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş