Ofis Taşımacılığı

Eskişehir ofis taşımacılığı; taşımacılık sektöründe hizmet veren her firmanın sunduğu bir hizmet değildir. Ofis ve iş yeri taşımak zahmetli ve profesyonellik gerektiren bir iş olduğu için müşteri memnuniyetine önem vermeyen veya gerekli donanıma sahip olmayan firmalar bu hizmeti vermemektedir. Verseler dahi kaliteli bir iş ortaya çıkartamayabilmektedirler.

Sektöründe çok uzun yılları devirmiş olan Birnet Nakliyat olarak, geniş müşteri kitlemize ofis taşımacılığı hizmeti verebilecek donanıma sahip bir firma olmaktayız. Süreç içerisinde eşyalarını hasarsız bir şekilde belirttikleri adrese teslim edebilmek amacı ile deneyimli çalışanlarımız ve geniş araç filomuz ile hizmet vermekteyiz.

Eskişehir İş Yeri ve Ofis Taşımacılığı Hizmeti

Birnet Nakliyat olarak, sektörümüzde kendimize bir yer edinmiş ve popülaritemizi korumaya devam etmekteyiz. Taşımacılık hizmeti almak isteyen kurumsal müşterilerimize de bireysel müşterilerimize gösterdiğimiz özeni göstermekteyiz. Eskişehir evden eve nakliyat firması olarak; ev taşımacılığı haricinde, iş yeri ve ofis taşımacılığı hizmeti de vermekteyiz. Ofislerini taşımak isteyen kişilere profesyonel bir nakliye hizmeti vermek için çabalamaktayız.

Ofis ve iş yeri taşımacılığı, diğer nakliye hizmetlerine göre daha fazla profesyonellik ve tecrübe gerektiren bir hizmet olmaktadır. İş yerinizde bulunan eşya sayısına ve iş yerinizin bulunduğu yere bakılmadan; geniş araç filomuz ile nakliye hizmeti vermekteyiz. Geniş araç filomuzda; son model kamyon, kamyonet, tır, forklift, asansör araçları, taşıma ve yükleme araçları bulunmaktadır.

Eskişehir Ofis Taşımacılığı Fiyatları

Eskişehir tecrübeli nakliyat firması olarak müşterilerimizin bir numaralı tercihi olmamızın sebeplerinden biri de uygun fiyat politikasını benimsememizdir. Ticari kaygıları ikinci planda tutarak, müşteri memnuniyetini ön plana alan bir firma olarak; sektörümüzdeki fiyatlara göre daha uygun fiyatlar biçtiğimiz için yoğun talep görmekteyiz.

Ofis ve iş yeri taşımacılığı için daha fazla profesyonellik gerekiyor olsa da; her bütçeye uygun bir fiyat politikası benimseme anlayışımızı ofis ve iş yeri taşımacılığı için geçerli kılmaktayız. Deneyimli çalışanlarımız ile beraber kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Güncel fiyat politikamız hakkında bilgi edinmek isteyen müşterilerimiz ise; iletişim adreslerimizden bize ulaşarak bilgi alabilmektedirler.

Eskişehir Asansörlü Nakliyat İle Ofis Taşımacılığı Güvenilir Mi?

Şehirler arası nakliyat ve şehir içi nakliyat hizmetlerinde günümüzde Eskişehir asansörlü nakliyat tercih edilmektedir. Özellikle yüksek katlı ve dar merdivenli yerlere eşyalar taşınırken; eşyaların zarar görmemesi amacı ile asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz. İlk kullanılmaya başlandığı dönemlerde sadece merdivenlerden eşya taşınmasına uygun olmayan daireler için kullanılmış olsa da; günümüzde her daire tipi için asansörlü nakliyat hizmetimiz yoğun bir ilgi görmektedir.

Asansörlü nakliyat hizmetini avantajlarına bakıldığında; daha az işgücü gerektiren bir iştir. Dolayısı ile maliyeti daha az olduğu gibi, talep edilen taşımacılık ücreti de uygun fiyatlı olmaktadır. Daha kısa süre içerisinde eşyaların ilgili daireye veya ofise taşınabilmesini sağlamaktadır. Güvenilir ve hasarsız ofis taşımacılığı için tercih edilmelidir.

Güvenli ve Hasarsız Taşımacılık Hizmeti

Nakliye firmalarından hizmet alacak olan kişilerin en çok düşündükleri konu; eşyalarının fiziksel veya mekanik bir problem yaşamadan taşınıp taşınamayacağı olmaktadır. Bu konuda birçok firma deneyimsiz çalışanları ve profesyonel olmayan hizmet anlayışları dolayısı ile müşterilerinin eşyalarının hasar almasına neden olmaktadır. Bu da insanların nakliye firmalarına karşı bir önyargı oluşturmasına neden olmaktadır.

Günümüzde Eskişehir sigortalı nakliyat hizmeti veren firmamız; deneyimli çalışanları ile eşyaları hasarsız bir şekilde taşımayı hedeflemektedir. Ancak elde olmayan sebeplerden dolayı eşyaların hasar alması durumunda; hasarı firmamız üstlenmektedir. Bu sayede müşterilerimiz hem maddi hem de manevi değeri olan eşyalarını gönül rahatlığı ile taşımamız için bize teslim edebilmektedirler.