Hakkımızda

Birnet Nakliyat olarak; sektörümüzde bir fark yaratmayı ve yer edinmeyi başarmış bir firma olmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı benimserken, ticari kaygılarımızı odak noktamız haline getirmeden hizmet vermekteyiz. Profesyonel bir hizmet kalitesinin bizi daha ileriye taşıyacağını bildiğimiz için oldukça geniş bir araç filosuna sahip olmaktayız. Son model kamyonet, kamyon, tur, asansör araçları, forklift, taşıma ve yükleme araçları gibi birok çeşitte araca sahibiz.

Eskişehir nakliyat firması olarak popülerliğini her daim koruyan firmamız; sektöründe yetişmiş deneyimli çalışanları ile sorunsuz bir taşımacılık hizmeti vermeyi başarmaktadır. Çalışanlarımız hem dinamik hem de güler yüzlü ve aynı zamanda tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Taşımacılık Sektöründe Güvenilir Adres

Bir yerden başka bir adrese eşyalarını taşıtmak isteyen kişiler için bu süreç hem fiziksel olarak hem de psikolojik olarak oldukça zor gelmektedir. Bu noktada ise; nakliye firmaları devreye girmektedir. Nakliye hizmeti almak isteyen kişilerin ise; bu süreçte kendilerini zorlamayacak olan bir firma seçmeleri gerekmektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren, hem bütçelerine hem de ihtiyaçlarına uygun, aynı zamanda profesyonel bir hizmet veren nakliye firmasını tercih etmelilerdir.

Kurulduğu günden bugüne, uygun fiyat seçenekleri ile en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayan firmamız; günden güne daha çok dikkatleri üzerine çekmeye başlamıştır. Bu süreci müşterilerimiz için daha kolay hale getirmek amacı ile de Eskişehir sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin eşyalarının herhangi bir zarar görmeyeceği bir nakliye süreci planladığımız gibi; eşyalarından herhangi birinin hasar görmesi halinde de kendilerinin talep etmeleri durumunda, hasarı firma olarak karşılamaktayız.

Bütçe Dostu Fiyatlar İle Nakliye Hizmeti

Birnet Nakliye olarak evden eve nakliyat firmamız ile tek bir kitleye hitap etmemekteyiz. Aksine öğrencisinden memuruna, memurundan esnafına, esnafından emeklisine, emeklisinden işverenine kadar her seviyede bütçeye sahip kişilere hitap eden bir politika izlemekteyiz. Fiyatlarımız hakkında fikir sahibi olmak isteyen müşterilerimizin ise; iletişim adreslerimizi kullanarak bize ulaşmaları yeterli olmaktadır.

Gelişen teknoloji ile beraber nakliye sektöründe kullanılan araçlar da oldukça gelişmiştir. Bu gelişimle beraber Eskişehir asansörlü nakliyat araçları gibi araçlar ile hizmet almanın bedelinin oldukça pahalı olduğu gibi bir yanlış anlaşılma bulunmaktadır. Firmamızın oldukça geniş araç filosu bulunmaktadır ve bu araç filosunda her türlü taşımacılık hizmetini verebilecek son model araçlar yer almaktadır. Bu araçlar ile hizmet almak da oldukça uygun ve her bütçeye göre olan fiyatlar ile mümkün olmaktadır.

Uygun Fiyatlı Eşya Paketleme Hizmeti

Eskişehir evden eve nakliyat hizmeti veren firmaların birçoğu eşya paketleme hizmeti vermemektedir. Ticari kaygıları ön planda tuttukları için müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde hizmet yelpazelerini genişletmemektedirler. Dolayısı ile eşyanın paketlenmesinden teslim alınmasına, taşınmasından ilgili adrese teslim edilmesine kadar her aşamada profesyonel bir nakliye hizmeti sunmamaktadırlar.

Firmamız; karton koliler, bantlar ve diğer paketleme araçları ile beraber Eskişehir eşya paketleme hizmeti vermektedir. Bu sayede eşyaların darbe alması durumunda hasar almasını engelleyebilecek şekilde paketlenmesini ve nakliye işleminin hem daha hızlı hem de daha güvenli şekilde gerçekleşmesini sağlamaktayız.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Eşya Depolama Hizmeti

Herhangi bir nedenden dolayı; eşyaların taşınacağı yerde bir aksilik yaşanır ise, bu durumda kişilerin eşyalarını belirli bir süre güvenli bir yerde depolama ihtiyaçları doğmaktadır. Bu noktada firmamız devreye girmektedir. Özel depolarımız ve hangarlarımız ile beraber müşterilerimize Eskişehir eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Uygun fiyatlar çerçevesinde, istedikleri süre boyunca eşyalarını depolarımızda tutmaktayız ve bu süre içerisinde eşyalarını belirli periyotlarda havalandırmaktayız. Ayrıca güvenle korunan depolarımızdan eşyalarının kaybolması veya çalınması gibi bir durum ile de karşı karşıya kalmamaktadırlar.