Blog

Eskişehir nakliyat

Eskişehir Nakliyat

Birnet Nakliyat olarak müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı benimsemekteyiz. Bölgemizdeki en köklü ve deneyimli nakliyat firması olarak, kalitemizden ödün vermeden müşterilerimize ulaşmaya devam etmekteyiz. Uygun fiyat seçeneklerinin yanı sıra; hizmet anlayışımızı da muhafaza ederek müşterilerimizin bize verdiği değere layık olmayı hedeflemekteyiz.

Eskişehir nakliyat firması olarak adından sıkça söz ettiren firmamız; profesyonel bir hizmet vermektedir. Geniş araç filomuzun yanı sıra, çalışanlarımızın da deneyimli olması ile beraber sektörde kendimize bir yer edinmiş bulunmaktayız. Araç filomuzdaki araçların bakımlarını düzenli olarak yaptırdığımız ve araçlarımızı testlerden geçirdiğimiz için taşımacılık hizmetimizin hız kalitesinde herhangi bir problem yaşamamaktayız.

Profesyonel Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe öne çıkmayı başarmış olan firmamız; tecrübeli çalışan kadrosu ile de adından sıkça söz ettirmektedir. Çalışanlarımız alanında yetişmiş, güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş, süreç hakkında bilgi sahibi olan ve bilgi verme donanımına sahip olan, dinamik gençlerden oluşmaktadır. Birnet Nakliyat olarak çalışanlarımız kadar geniş araç filomuz ile de profesyonel bir hizmet anlayışı benimsemekteyiz. Nakliye hizmetlerini hem hızlı ve hem de güvenli bir şekilde gerçekleştirme amacını taşımaktayız.

Eskişehir nakliyat firması seçimlerinde bir numaralı adres olan firmamız; uzman kadrosunun yanı sıra, taşıma faaliyetleri esnasında eşyaların fiziksel olarak zarar görmemesi için maksimum dikkat ve önem ile çalışmaktadır. Taşımacılık işlemini hızlı bir şekilde sonuçlandırmak için de gerekli iş planını oluşturmaktadır.

Nakliye Faaliyetinde Tecrübenin Adresi

Güvenilir nakliyat firmalarından biri olan firmamız; taşımacılık sektöründe oldukça uzun yıllardır varlığını göstermektedir. Sadece nakliye işlemini gerçekleştirmeyi değil, aynı zamanda bu işlemi gerçekleştirirken müşteri memnuniyetini de sağlamayı amaçlayan bir firma olmaktayız. Firmamızın verdiği taşımacılık hizmetleri ise aşağıda verilmiştir:

  • Şehir içi güvenli taşımacılık
  • Şehirler arası hızlı taşımacılık
  • Asansörlü nakliyat
  • Ofis ve iş yeri nakliyesi
  • Sigortalı taşımacılık
  • Parça eşya taşıma hizmeti
  • Eşya paketleme hizmeti
  • Eşya depolama hizmeti

Uygun Fiyatlı Nakliye Hizmeti

Firmamız hizmet kalitesinin yanı sıra, fiyatları ile de herkese ulaşmayı hedeflemektedir. Ev taşımacılığı, Eskişehir ofis ve iş yeri taşımacılığı, şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerinde; her bütçeden kişinin rahatlıkla hizmet alabileceği bir fiyat politikası belirlemektedir.

Öğrenci, memur, esnaf, işveren, beyaz yaka gibi birçok meslek grubunun ve farklı bütçeye sahip olan kişilerin; bütçelerine uygun olan nakliye hizmetini alabilecekleri bir firma olmaktayız. Güncel fiyat politikalarımız ile ilgili bilgi edinmek isteyenlerin ise; iletişim adreslerimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçmeleri yeterli olmaktadır.

Güvenli Nakliye Hizmetinin Adresi

Firmamız, nakliye konusunda oldukça güvenilen bir firma olmayı başarmıştır. Eskişehir sigortalı nakliyat hizmetimiz ile beraber; müşterilerimizin bu hizmeti talep etmeleri durumunda, taşınan eşyalarının hasar görmesi gibi durumlarda hasarlarını karşılamaktayız. Bu sayede manevi değeri olan antika eşyalarının veya maddi değeri oldukça yüksek olan teknolojik aletlerinin zarar görmesinden endişe duymadan, güvenerek taşımacılık hizmeti alabilmektedirler.

Firmamız deneyimli çalışanlar ile çalıştığı için eşyaların hasar görme olasılığı oldukça düşüktür. Ancak bu durum her firma için geçerli olmamaktadır. Bazı firmalar deneyimsiz çalışanlarla çalıştıkları gibi, eşyaların paketlenme ve taşınma aşamasında da yeterli özeni göstermemektedirler. Dolayısı ile de müşterileri mağdur olabilmektedir. Bu noktada; insanların eşyalarının güvenli bir şekilde nakliyesini sağlayabilmeleri için profesyonel bir firma ile çalışmaları gerekmektedir. Ayrıca sigortalı nakliyat özelliği olan bir firmayı tercih etmeleri tavsiye edilmektedir. Firmamız; uygun fiyat seçenekleri ile güvenceli nakliye hizmeti konusunda müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş