Parça Eşya Taşımacılığı

Birnet Nakliyat olarak taşımacılık sektöründe oldukça köklü bir geçmişe sahip olmamızın yanı sıra, sektördeki yerimizi de seneler geçtikçe korumayı başarmış bir firmayız. Müşterilerimize memnun kalabilecekleri, bütçelerini sarsmayacak ve son teknoloji nakliye hizmetlerinden yararlanabilecekleri bir deneyim sunmayı amaçlamaktayız. Son model kamyon, kamyonet, asansör araçları ve taşıma araçları gibi birçok araç çeşidini de filomuzda bulundurmaktayız.

Acil eşya taşıma ihtiyacı doğan ve taşımak istedikleri eşyalar bir veya birkaç parça olan müşterilerimiz için Eskişehir parça eşya taşıma hizmeti sunmaktayız. Kurulduğumuz günden bugüne, ticari kaygı taşımadan müşterilerimizin en uygun fiyatlar ile beklentilerini karşılayacak şekilde hizmet vermeye çalışmaktayız. Parça eşya taşıma hizmeti sunan nadir firmalardan biriyiz.

Eskişehir Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Parça eşya taşıma hizmeti; her nakliyat firması tarafından verilen bir hizmet olmamaktadır. Geniş çaplı bir nakliyat hizmeti olmadığı ve sadece bir veya birkaç parça eşyanın taşınmasını gerektiren bir hizmet olduğu için birçok firma bu hizmeti vermeyi tercih etmemektedir. Ancak firmamız, parça eşya taşıma hizmetini veren Eskişehir uygun fiyatlı nakliye firmalarından biridir.

Genellikle Eskişehir asansörlü nakliyat firması arayanların ihtiyaç duydukları parça eşya taşıma hizmetini bütün firmaların vermemesinin nedeni ise; ticari kaygılardır. Parça eşya taşımanın firmalara maliyeti, geniş çaplı eşya taşıma ile aşağı yukarı aynı olmaktadır. Ancak müşterilerden parça eşya taşıma için alacakları ücretler, geniş çaplı eşya taşımaya göre daha az olmaktadır. Dolayısı ile daha az kar ettikleri için de bu hizmeti vermemeyi veya gereğinden fazla pahalı bir şekilde vermeyi tercih edebilmektedirler. Bu tip firmalar ise; müşteri memnuniyetine önem vermeyen firmalardır.

Uygun Fiyatlarla Güvenilir Taşımacılık Hizmeti

Birnet Nakliyat olarak taşımacılık sektöründe oldukça güvenilir ve köklü bir firma olarak yer edinmiş bulunmaktayız. Tıpkı diğer taşımacılık hizmetlerimizde olduğu gibi, parça eşya taşıma işleminde de elimizden geldiğince kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Bunu yaparken de müşterilerimizi mağdur etmediğimiz gibi, onlara en uygun fiyat seçeneklerini sunmaktayız. Her sosyal statüden, meslek grubundan kişinin bütçesine uygun bir taşımacılık hizmeti alabileceği bir firma olarak varlığımızı sürdürmekteyiz.

Eskişehir evden eve nakliyat firmaları arasında en çok güvenilen firmalardan biri olmamız, müşteri memnuniyeti odaklı bir rota izlememizden kaynaklanmaktadır. Bu bilinçle, verdiğimiz hizmetleri daha da iyileştirmeyi ve ekonomik kolaylıklar sunarak müşterilerimize problemsiz bir taşımacılık hizmeti vermeyi kendimize görev edinmekteyiz.

Sigortalı Taşımacılık Faaliyetlerimiz

Nakliye firmaları ile iletişime geçecek olan birçok kişi; maddi ve manevi değerleri olan eşyalarının güvenli bir şekilde taşınması konusunda endişe duymaktadır. Tecrübesiz çalışanlar eşyalara fiziksel olarak zarar verebilmektedirler ve taşırken eşyalar birçok darbe alabilmektedir. Dolayısı ile profesyonel bir nakliye firması ile çalışılması gerekmektedir. Ayrıca Eskişehir sigortalı nakliyat hizmeti veren firmalar tercih edilmelidir.

Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu için müşterilerimizin eşyalarına herhangi bir zarar gelmemesi için taşınacak olan eşyaları onların talepleri doğrultusunda sigortalamaktadır. Sigortalanan eşyaların herhangi bir hasar alması durumunda ise; hasarı firmamız karşılamaktadır. Bu sayede müşterilerimiz güvenli bir şekilde maddi veya manevi değeri olan eşyalarının nakliyesini bize yaptırabilmektedirler.

Asansörlü Nakliyat İle Parça Eşya Taşıma

Eskişehir şehir içi nakliyat veya şehirler arası nakliyat hizmeti almak isteyenler parça eşyaları için de asansörlü nakliyat seçeneğini talep edebilmektedirler. Günümüzde özellikle yüksek katta bulunan ve dar merdivenleri olan binalara taşınacak parça eşyalar için asansörlü nakliyat en uygun seçenek olmaktadır. Eşyaların daha hızlı, rahat ve darbesiz bir şekilde taşınması için son yıllarda en çok tercih edilen nakliyat hizmetidir.