Şehirler Arası Nakliyat

Faaliyet gösterdiği bölge içerisinde başarılı ve profesyonel bir şekilde hizmet sunan firmamız; Eskişehir şehirler arası nakliyat hizmeti için de donanımlı bir ekip ile çalışmaktadır. Geç ve dinamik bir personel kadromuz bulunmaktadır. Ayrıca çalışanlarımız taşımacılık alanında eğitilmiş, deneyimli kişiler olmaktadır.

Taşımacılık sektöründe bu kadar başarılı olmamızın bir nedeni de; proaktif bir şirket olmamızdır. Karşılaşabileceğimiz problemleri öncesinde tespit edip, bu problemlere karşı önlem aldığımız bir hizmet politikasını benimsemekteyiz. Bu yüzden müşterilerimize eşyalarının güvenli bir şekilde taşınabilmesinin güvencesini verebilmek için Eskişehir sigortalı nakliyat hizmetini sunmaktayız.

Uygun Fiyat Politikası İle Şehirler Arası Nakliye Hizmeti

Birnet Nakliyat olarak; şehir içi nakliyatta gösterdiğimiz hizmet kalitemizi, şehirler arası nakliyat konusunda da göstermekteyiz. Ancak kalite arttıkça talep edilen hizmet bedelinin de artmasından yana olmadığımız için uygun fiyatlı taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Nakliye işlemine sınırlı bir bütçe ayırabilecek olanları da düşünüp; her bütçeden insana kaliteli ve uygun fiyatlı nakliye hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Eskişehir asansörlü nakliyat firmaları arasında, şehirler arası taşımacılıkta en çok rağbet gören firmalardan bir tanesiyiz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmamızdan mütevellit; uygun fiyatlarımızın da katkısı ile geniş çapta bir müşteri kitlesi edinmiş bulunmaktayız. Güncel fiyatlarımız hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimiz, iletişim adreslerimiz aracılığı ile bizden bilgi talep edebilmektedirler.

Nakliyede Deneyimin Güvenilir Adresi

Birnet Nakliyat olarak oldukça köklü bir firmayız ve ilk günden bugüne kadar aynı hizmet politikasını benimsemekteyiz. Genç ve deneyimli personellerimiz ile beraber güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz. Öncelikle müşterilerimizin güvenini kazanmak ve sonrasında da bu güvene layık bir hizmet vermek istemekteyiz.

Eskişehir evden eve nakliyat hizmetini en başarılı şekilde gerçekleştiren firmamız; müşterilerimizin tereddüt etmeden taşımacılık hizmeti alabilmeleri için kendisini geliştirmekte ve geniş araç filosu ile hizmet vermektedir. Araç filomuzda son model ve son teknoloji taşımacılık araçları bulunmaktadır. Kamyon, kamyonet, asansör araçları, taşıma ve yükleme araçları bulunmaktadır. Bu araçların düzenli olarak bakımları ve testleri gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden yolda kalma, nakliyesi yapılan eşyaların zarar görmesi gibi problemler ile karşılaşılmamaktadır.

Eşya Paketlemeden Taşımaya Kadar Nakliye Hizmeti

Firmamız müşterilerine sadece eşya taşıma hizmeti vermemektedir. Buna ek olarak eşyalarının paketlenip taşınmaya hazır olması için de firmamızdan yardım isteyebilmeleri mümkün olmaktadır. Profesyonel bir firma olduğumuz için ve müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz için Eskişehir eşya paketleme hizmeti de vermekteyiz. Zaman yetmezliğinden veya sağlığın elvermemesinden dolayı eşya paketleme konusunda yardıma ihtiyacı olan müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Paketleme işlemimizde karton koliler, bantlar ve diğer paketleme araçlarını biz karşılamaktayız. Hem hızlı hem de güvenli bir şekilde eşyaların taşınmasını amaçlamaktayız. Deneyimli çalışanlarımız hem darbe alması durumunda zarar görmeyeceği şekilde eşyaları paketlemektedir hem de eşyaların darbe almaması için en uygun şekilde eşyaları taşımaktadırlar. Müşterilerimiz gönül rahatlığı ile taşıma işlemimizden yararlanabilmektedirler.

Eskişehir Ofis ve İş Yeri Taşımacılık Hizmeti

Sadece evden eve nakliyat hizmeti değil, aynı zamanda Eskişehir ofis ve iş yeri taşımacılığı hizmeti de vermekteyiz. İş yerlerindeki eşyaları taşımak için ev taşımacılığına göre daha fazla tecrübe gerektiğinden, profesyonel bir firma ile çalışmak oldukça büyük önem taşımaktadır. Bu noktada firmamız devreye girmektedir ve müşterilerine profesyonel bir nakliye hizmeti sunmaktadır.

Geniş araç filomuzda son model kamyon, kamyonet, tır, forklift, asansör araçları, taşıma araçları ve yükleme araçları bulunmaktadır. Eşyaların taşınacağı yerin uzaklığı ve eşya sayıları fark etmeksizin; ofis eşyalarının güvenli bir şekilde, tercih edilen taşıma şekli ile nakliyesi firmamız ile mümkün olmaktadır.

 

Her geçen gün hızla gelişen modern teknolojinin sağladığı yeni nesil imkanlar, beraberinde yeni nesil ihtiyaçları da getirmektedir. Bu durumda günümüzde değişen veya yeni ihtiyaçlara odaklı olarak yeni hizmet sektörlerinin ortaya çıkmasına yol açıyor. Bu hizmet sektörlerinden birisi olarak da evden eve nakliyat hizmetleri öne çıkıyor. Firmamız Türkiye’nin başkenti Eskişehir’in en hareketli bir merkez olduğu için profesyonel evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Tüm ev eşyalarınızın hiçbir sorunla karşı karşıya kalmadan yeni adresinize taşınmasında kurumsal olarak sorumluluk almaktayız. Sabit fiyatlandırma, kaliteli hizmet anlayışı ve tabii ki maksimum müşteri memnuniyeti ilkelerine bağlı olarak sunduğumuz Eskişehir şehirler arası nakliyat hizmetleri ile birlikte artık taşınmak çok daha kolay hale geliyor.

Eskişehir Şehirler Arası Nakliyat Nakliyat Sigortası

Günümüzde evden eve nakliyat hizmetleri kurumsal olarak sunulmaktadır. Bu durum tüketicilere pek çok önemli avantajlar sağlamaktadır. Bu avantajların en başında da taşınma sürecinde en fazla görülen sorunlardan birisi olan eşyaların zarar görmesi ve buna bağlı yaşanan mağduriyetlerin giderilmesi gelmektedir. Çünkü Eskişehir şehirler arası nakliyat hizmetlerimiz kapsamında tüm eşyalarınız için sigortalama uyguluyoruz. Böylelikle modern teknolojiyi ve yeni nesil sistemleri kullanarak aldığımız önlemlere rağmen eşyalarınızın zarar görmesi durumunda dahi asla mağduriyet yaşamıyorsunuz. Firmamız evden eve nakliyat sigortası ile tüm eşyalarınızı taşınma süreci boyunca güvence altına almaktadır. Dolayısıyla bir zarar meydana gelmesi durumunda bu zarar sigorta dahilinde karşılanmaktadır.

Eskişehir Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Eskişehir şehirler arası nakliyat hizmetlerimizde asansörlü nakliye araçlarını kullanıyoruz. Geniş ve kaliteli nakliye araç filosuna sahip olmamız sayesinde eşyalarınızın miktarına ve özelliklerine göre en iyi hizmeti verebilmekteyiz. Bununla birlikte eşyalarınızın taşınacağı kat sayısına göre ihtiyaç duyduğunuz özel uygulamaları da asansörlü nakliye araçlarımız ile sağlayabilmekteyiz. Eşyalarınızın hem güvenli hem de hızlı bir şekilde taşınması için kullandığımız asansörlü nakliye araçlarına sahibiz. Bu aşamada özellikle Eskişehir gibi ağırlıklı olarak yüksek katlı yapılaşmanın söz konusu olduğu Eskişehir ilinde artık asansör olmaması ya da kullanım imkanı bulunmaması taşınmada ciddi bir problem haline dönüşmekten çıkıyor. Dolayısıyla artık herkes, il genelinde taşınma sürecini çok daha basit bir şekilde atlatabiliyor.