Eşya Depolama

Birnet Nakliyat olarak taşımacılık sektöründe oldukça uzun senelerdir faaliyet göstermekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı ilerlediğimiz için müşterilerimizin ihtiyaç duyabilecekleri hizmetleri vermeye çalışmaktayız. Bu yüzden hizmet yelpazemizi de gelişen teknoloji ile beraber daha da genişletmekteyiz.

Taşımacılık hizmetinin her aşamasında varlığını sürdüren firmamız; nakliyesi gerçekleşecek olan eşyaların belirli bir süre başka bir yerde muhafaza edilmesinin gerekmesi halinde Eskişehir eşya depolama hizmet vermektedir. Hizmet anlayışına ters düşmeyecek şekilde; güvenli ve uygun fiyatlı bir hizmet olduğu için de oldukça ön plana çıkmaktadır. Firmamızın eşya depolama hizmeti için uyguladığı güncel fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen müşterilerimiz; iletişim adreslerimizden bize ulaşabilmektedirler.

Eşya Depolama Hizmetinin Kapsamı

Eskişehir evden eve nakliyat hizmeti veren bazı firmaların eşya depolama hizmeti de verdiğini birçok kişi bilmemektedir. Az bilinen ve her firmada olmayan bir nakliye firması hizmetidir. Bu hizmetten genellikle nakliye işlemi için hazırladıkları eşyalarını herhangi bir nedenden dolayı taşınacağı yere taşıyamayan kişiler yararlanmaktadırlar. Eşyalarını belirli bir süre için güvenli bir yerde saklamaları gerektiği için profesyonel bir eşya depolama hizmetinden yararlanmaktadırlar.

Birnet Nakliyat olarak bölgemizde oldukça köklü ve başarılı bir firma olarak yakaladığımız ivmeyi kaybetmeden faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Ayrıca firmamızın özel bir deposu ve hangarları bulunmaktadır. Müşterilerimizin talep etmeleri durumunda; profesyonel olarak bu depo ve hangarlarda eşya depolama hizmeti sunmaktayız. Depolarımız ve hangarlarımız güvenli bir şekilde korundukları gibi, havalandırıldıkları için de herhangi bir problemle karşılaşmadan müşterilerimizin eşyalarını saklamaktayız. Ayrıca eşya saklama hizmeti için oldukça uygun tutarlarda ücretler talep etmekteyiz. Güvenilir ve uygun fiyatlı eşya depolama hizmeti arayan müşterilerimiz; iletişim adreslerimizi kullanarak güncel fiyatlarımızı öğrenebilmektedirler.

Profesyonel Taşımacılık Firmasının Hizmetleri

Müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde hizmet vermeye devam eden firmamız; ticari kaygılar gözetmeden, daha ileriye gidebileceği bir rota izlemektedir. Personelimizi güler yüzlü, dinamik ve tecrübeli kişilerden seçmekteyiz. Geniş araç filomuz ile müşterilerimize sunduğumuz hizmetler ise şunlardır:

  • Evden eve nakliyat hizmeti
  • Ofis ve iş yeri taşımacılığı
  • Şehir içi nakliyat hizmeti
  • Şehirler arası nakliyat hizmetleri
  • Asansörlü nakliyat hizmetleri
  • Sigortalı nakliyat hizmetleri
  • Eşya depolama ve saklama hizmeti
  • Parça eşya taşıma hizmeti

Güvenli Nakliye Hizmetinin Adresi

Şehir içinde olduğu kadar Eskişehir şehirler arası nakliyat hizmetini de aynı kalitede sürdüren firmamız; eşya depolama konusunda da oldukça hassas davranmaktadır. Köklü geçmişimizde birçok mutlu müşterimiz bulunduğu için bu zamana kadar daha da ilerleyerek ve müşteri kitlemizi genişleterek varlığımızı sürdürmeye devam etmekteyiz. Güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışını benimsemekteyiz.

Geniş bir araç filomuz bulunduğu için müşterilerimizin talep ettikleri şartlar doğrultusunda uygun hizmeti sunabilmekteyiz. Kamyon, kamyonet, asansör araçları, taşıma ve yükleme araçları bulunan filomuz; düzenli periyotlarda bakımdan geçmektedir ve bazı testlere tabi tutulmaktadır. Araçlarımızın yolda kalmadan ve hiçbir eşyaya zarar vermeden nakliye hizmetini tamamlayabilmesi için bütün önlemleri almaktayız.

Uygun Fiyatlı Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Uzun yıllardır taşımacılık sektörünün içerisinde olan firmamız; Eskişehir parça eşya taşıma hizmeti de vermektedir. Birçok firma ticari kaygılar sebebi ile az sayıda parçanın nakliyesini kabul etmemektedir veya çok yüksek fiyatlar biçerek müşteriyi bu hizmetten caydırma yoluna gitmektedir. Ancak her kesimden müşteri kitlesi olan firmamız; uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet anlayışını parça eşya taşıma için de uygulamaktadır. Müşterilerimiz nakliyesi yapılacak olan parça eşyalar için de Eskişehir asansörlü nakliyat hizmetini ve diğer nakliye araçlarını kullanmaktadır.