Eşya Paketleme

Taşımacılık sektöründe oldukça önemli bir yere sahip olan firmamız; müşterilerine Eskişehir eşya paketleme aşamasından nakliye aşamasına kadar bütün süreçte hizmet vermektedir. Birnet Nakliyat olarak profesyonel çalışan kadromuz ile beraber; müşterilerimize eşyalarını güvenli bir şekilde paketlemeleri konusunda da yardımcı olmaktayız. Müşterilerimizi her fırsatta memnun etmeyi amaçladığımız için bu süreçte eşyalarının gördükleri hasarları da talep etmeleri durumunda üstlenmekteyiz. Taşımacılık sektöründeki son teknolojiyi takip eden ve buna göre verdiği hizmetleri genişleten bir firma olmaktayız. Ayrıca çalışan kadromuz işinin ehli, güler yüzlü ve deneyimli gençlerden oluşmaktadır. Nakliye hizmetinin her süreci konusunda önceden müşterilerimizi bilgilendirmekteyiz.

Eşya Paketleme Hizmetinin Kapsamı

Eskişehir evden eve nakliyat firmalarının sadece bir kısmı eşya paketleme hizmeti vermektedir. Ticari kaygı odaklı bir politika izlemeyen ve firmasını nasıl daha ileriye götürebileceğini düşünen firmalar; nakliye hizmetinin her aşamasında yer alabilmek için gerekli hizmet paketlerini oluşturmaktadır. Bu firmalar müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi edinmişlerdir. Ancak sadece ticari kaygı ile hareket eden firmalar; eşya paketleme hizmeti vermemektedir. Birnet Nakliyat olarak; işlerinden dolayı zamanı olmayan veya sağlığı elvermediği için taşınacak olan eşyalarını paketleyemeyen müşterilerimize profesyonel olarak destek vermekteyiz.

Eşyaların güvenle taşınabilmesi için karton koliler, bantlar ve diğer paketleme araçları ile çalışanlarımız eşyaları paketlemektedirler. Hızlı, güvenilir ve darbelerden uzak bir nakliye hizmetinin verilmesi için oldukça tecrübeli kişilerle çalışmaktayız. Paketleme aşamasından eşyanın ilgili adrese Eskişehir asansörlü nakliyat ile çıkartılmasına kadar eşyaların zarar görmemesi odaklı hizmet vermekteyiz.

Her Bütçeye Uygun Nakliye Hizmetleri

Bulunduğumuz bölgede adını duyurmuş ve senelerdir oldukça başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam eden bir firma olmaktayız. Her türlü sosyal statüden müşterilerimiz bulunduğu için hedefimiz hizmette de fiyat konusunda da herkese hitap etmektir. Dolayısı ile oldukça uygun bir fiyat politikası izlemekteyiz. Firmamızın uygun fiyatlı verdiği hizmetlerden ise aşağıda bahsedilmiştir:

  • Sigortalı nakliyat hizmeti
  • Asansörlü nakliyat
  • Şehir içi nakliyat
  • Evden eve hızlı nakliyat
  • Şehirler arası taşımacılık hizmeti
  • İş yeri ve ofis taşımacılığı
  • Parça eşya hizmeti
  • Eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti
  • Eşya depolama hizmeti

Sigortalı Nakliyat İle Güvenli Taşıma

Firmamızdan taşımacılık hizmeti alacak olan müşterilerimizin içlerinin en rahat olması gereken konulardan biri de; nakliyat işlemi sırasında eşyalarının hasar görüp görmemesi konusudur. Eskişehir sigortalı nakliyat hizmeti ile beraber; talep eden müşterilerimizin eşyalarını sigortalamaktayız. Deneyimli çalışanlarımız eşyaları hem darbe almayacak şekilde paketlemekte hem de taşımaktadır. Ancak olası bir hasara karşılık da sigortalı nakliyat hizmeti alan müşterilerimizin eşyalarının hasarını karşılamaktayız.

Müşteri memnuniyetini önemsemeyen veya deneyimsiz çalışan kadrosu bulunan nakliyat şirketleri; sigortalı nakliyat hizmeti vermemektedir. Dolayısı ile de müşterilerinin eşyalarının darbe alması ile beraber müşteriler mağdur olabilmektedirler. Bu yüzden de insanlar nakliyat firmalarına tedirgin bir şekilde yaklaşmaktadırlar. Firmamız ise; bu önyargıyı yıkma odaklı bir hizmet politikası benimsemektedir. Dolayısı ile uygun fiyat politikası ile beraber herkesin sigortalı nakliyat hizmetinden yararlanmasını amaçlamaktadır.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Anlayışı

Uzun yıllardır hizmet veren firmamız; çalışanlarını da hizmet anlayışına uygun bir şekilde seçmektedir. Hizmet politikasını belirlerken ise; proaktif bir bakış açısı benimsemektedir. Müşterilerimizin karşılaşabilecekleri problemleri önceden öngörüp, buna göre bir rota belirlemekteyiz. Şehir içi ve Eskişehir şehirler arası nakliyat hizmetlerimizi; güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarımız ile beraber vermekteyiz. Nakliyesi gerçekleşecek olan eşyanın adeti veya ne kadar mesafeye taşınacağı fark etmeden, bütün nakliye ihtiyacı olanlara hizmet vermekteyiz.