Evden Eve Nakliyat

Birnet Nakliyat olarak; nakliye sektöründe faaliyet göstermeye başladığımız günden bugüne birçok ilerleme kaydetmiş bulunmaktayız. Bu süre zarfı içerisinde de diğer nakliye firmalarının da taşımacılık hizmetine ihtiyacı olan kişilerin de ilgilerini çekmiş bulunmaktayız. Popülerliğimizi ise; hem kalitemizi bozmamaya hem de çalışanlarımızın da tıpkı bizim gibi müşteri memnuniyeti odaklı olmasına borçlu olmaktayız.

Eskişehir evden eve nakliyat hizmetine profesyonel bir bakış açısı getirmiş olan firmamız; taşıma işleminin her aşamasında rol alarak, müşterilerimizin işlerini kolaylaştırma odaklı olmaktadır. Her bir çalışanımız üzerine düşen görevleri yerine getirerek, sorunsuz bir nakliye hizmeti gerçekleştirmemizi sağlamaktadır. Müşterilerimizin bizimle iletişime geçerek almak istedikleri hizmeti bildirmeleri yeterli olmaktadır. Sürecin sonrasını firma olarak üstlenmekteyiz.

Köklü ve Profesyonel Taşımacılık Firması

Nakliye sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Birnet Nakliyat olarak; deneyimli ekibimizin yanı sıra, geniş araç filomuz ile de taşımacılık hizmetine ihtiyacı olan kişilerin yanında olmaktayız. Araç filomuzdaki araçlar son model olmalarının yanı sıra, düzenli olarak da bakımı yaptırılan araçlardır. Kamyon, kamyonet, taşıma ve yükleme araçları, Eskişehir asansörlü nakliyat araçları filomuzda bulunan araç tipleridir. Günümüzde en çok tercih edilen asansörlü nakliyat hizmeti konusunda da yeterli donanıma sahip bir firma olmaktayız.

Asansörlü nakliyat hizmetimiz; işgücü bakımından daha tasarruflu olmaktadır. Aynı zamanda da taşınacak olan eşyaların daha kısa süre içerisinde taşınmasını sağlamaktadır. Ayrıca eşyaların zarar görme olasılıklarının en aza indirgendiği bir yöntem olduğu için oldukça güvenli bir nakliye hizmetidir. Bunun yanı sıra; maliyet anlamında da daha avantajlı olmaktadır. Dolayısı ile hem eşyalarını güvenli bir şekilde taşıtmak hem de daha az nakliye ücreti ödemek isteyenlerin tercihleri asansörlü nakliyat olmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti Öncelikli Nakliye Hizmeti

Evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız; gerek ekipmanları ile gerek güler yüzlü çalışanları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Nakliye edilecek olan eşyayı teslim alma, paketleme ve nakliyesini yapma aşamasında müşterilerimiz ile iletişim halinde olmaktayız. Süreç ile ilgili müşterilerimize gerekli olan bilgileri nakliye işlemi öncesinde vermekteyiz. Ayrıca Eskişehir şehir içi nakliyat kadar şehirler arası nakliyatta da müşterilerimize en uygun fiyatları sunmayı hedeflemekteyiz.

Firmamız belirli bir sosyal sınıfa hitap etmemekle birlikte; emekli, öğrenci, esnaf, beyaz yaka çalışan olmak üzere her meslek grubu ve sosyal sınıftan insanın yararlanabileceği kalitede bir nakliye firmasıdır. Bütün hizmetlerde en uygun fiyat politikasını benimseme amacındayız. Taşıyacakları eşya sayısına ve taşıma işleminin gerçekleşeceği mesafeye göre müşterimize uygun bir fiyat belirlemekteyiz. Güncel fiyatlarımızı öğrenmek isteyen müşterilerimiz ise; iletişim adreslerimiz üzerinden bize ulaşabilmektedirler.

Neden Birnet Nakliyat?

Firmamız Eskişehir uygun fiyatlı nakliyat firmaları içerisinde, köklü geçmişi ile beraber önemli bir yere sahip olmuştur. Buna ek olarak müşterilerimizin mutlu ayrılması için eşyalarını özenli bir şekilde taşımamızın altında esas insana verdiğimiz değer yatmaktadır. Firma olarak çalışanlarımıza da bunu aşıladığımız için işinin ehli, işleyiş hakkında yeterli bilgilere sahip olan çalışanlarımız; müşterilerimize karşı da oldukça saygılı olmaktadırlar.

%100 müşteri memnuniyetini amaçlıyor oluşumuzun yanı sıra; müşterilerimizin eşyalarının hasar görmemesi için de gerekli önlemleri almaktayız. Eskişehir sigortalı nakliyat hizmetimiz ile beraber; müşterilerimizin eşyalarının herhangi bir hasar alması durumunda, hasarlarını karşılamaktayız. İnsanların nakliye firmalarına karşı oluşmuş olan önyargılarını kırmamızla beraber, taşımacılık hizmeti alırken en çok çekindikleri konu olan eşyalarının zarar görmesine de çözüm bulmuş olmaktayız. Müşterilerimiz hem maddi hem de manevi değeri olan eşyalarını güvenerek bize teslim ettikleri için de sektörümüzde edindiğimiz yeri günden güne sağlamlaştırmaktayız.

Eskişehir her geçen gün hızla gelişmeye devam eden illerin arasında bulunan ikamet edenler için dünya standartlarında evden eve nakliyat servisi sağlamaktayız. Eskişehir genelinde ikamet eden tüm vatandaşların hem Eskişehir’deki şehir içi taşınmaları hem de şehirlerarası taşınmaları için en iyi ve en hızlı hizmetleri alabilmelerini sağlıyoruz. Bunun için Eskişehir evden eve nakliyat firması olarak dünyadaki sektörün en yeni gelişmelerini dinamik bir şekilde takip ediyoruz. Bu şekilde Eskişehir’deki yapılaşma ve yoğun nüfus özelliklerine göre en uygun olan taşıma koşullarını sağlayabiliyoruz. Bu yenilikçi hizmet anlayışımız ile de Eskişehir ev taşımanın herkes için her zaman kolay ve pratik bir hale döndürülmesini sağlıyoruz.

Eskişehir Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi

Her geçen gün hızla gelişen modern çağın oluşturduğu tüm kurumsal standartlara uygun olarak evden eve nakliyat hizmetleri sunuyoruz. Bu çerçevede de Eskişehir evden eve nakliyat hizmetlerimizde dinamik bir şekilde bu kurumsal uygulamalara yer veriyoruz. Alanında uzman ve deneyimli teknik taşıma personellerimiz ile sunmayı taahhüt ettiğimiz tüm hizmet uygulamalarımızı yasal olarak güvence altına almaktayız. Eskişehir evden eve nakliyat hizmetlerimiz kapsamında özel bir evden eve nakliyat sözleşmesi hazırlamaktayız. Özel olarak hazırladığımız evden eve nakliyat sözleşmesi kapsamında tüm hizmet taahhütlerimiz yer almaktadır. Evden eve nakliyat sözleşmemiz kapsamında ev taşıma ücreti, ev taşıma süresi, görev alacak personel sayımız ve kullanacağımız ev taşıma sistem ve ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgiler yer almaktadır. Bu şekilde evinizin taşınması noktasında en yenilikçi çözümlerden faydalanırken, haklarınızın da yasal olarak güvence altında olmasını sağlayabilirsiniz.

Eskişehir Evden Eve Nakliyat Sigortası

Evden eve nakliyat sözleşmesi ile yasal olarak tüm taahhütlerimizi güvence altına alıyoruz. Aynı zamanda da Eskişehir evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınıza özel sigorta uygulamaktayız. Ekspertiz raporu ile taşınacağı belirlenen tüm eşyalarınız özel olarak sigortalanmaktadır. Bu şekilde taşıma süreci boyunca herhangi bir olumsuz durum meydana gelirse sigortamız tarafından zararlarınız karşılanmaktadır. Her zaman maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar gerçekleştiren evden eve nakliyat firmamızın hizmetlerinden Eskişehir ilçesinde yararlanabilmek için iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz.