Blog

Eskişehir evden eve nakliye

Eskişehir Evden Eve Nakliye

Birnet Nakliyat olarak sektörümüzde edindiğimiz yeri; müşteri odaklı hizmet anlayışımıza borçlu bulunmaktayız. Ekibimizde alanında yetişmiş, dinamik, güler yüzlü ve genç kişileri bulundurmaktayız. Taşımacılık hizmetlerini rahatlıkla verebileceğimiz araçlardan oluşan geniş bir araç filosuna sahibiz. Müşterilerimizin yaşayabilecekleri problemleri önceden tespit edip, buna göre önlemler alarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Eskişehir evden eve nakliye olarak kurulduğumuz günden bugüne geniş bir müşteri kitlesine ulaşmış bulunmaktayız. Güvenilir bir firma olmamızın yanı sıra; uygun fiyat seçeneklerimiz ile de birçok müşteri profilinin ilgisini çekmeyi başarmaktayız.

Firmamızın Verdiği Nakliye Hizmetleri

Nakliye sektöründe başarılı olabilmek ve yoğun talep görebilmek için büyük bir dikkat ile profesyonel bir şekilde çalışılması gerekmektedir. Firmamız ise; taşımacılık sektöründe oldukça köklü bir geçmişe sahiptir ve müşteri kitlesinin güvenini kazanmak konusunda başarılı olmuştur. Özellikle Eskişehir evden eve nakliyehizmetleri konusunda da uygun fiyat politikası benimsediği için her bütçeden insanın tercihi haline gelmiştir.

Birnet Nakliyat olarak hiçbir zaman ticari kaygıyı ön plana koymadan, sadece müşteri odaklı hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bu süreçte bünyemize kattığımız hizmetler ise aşağıda sıralanmıştır:

  • Evden eve güvenilir taşımacılık
  • Profesyonel ofis ve iş yeri taşımacılığı
  • Şehir içi hızlı taşımacılık
  • Şehirler arası güvenli nakliye hizmeti
  • Sigortalı nakliyat hizmeti
  • Parça eşya taşıma hizmeti
  • Eşya paketleme ve ambalajlama
  • Eşya depolama ve saklama
  • Asansörlü güvenli nakliyat

Taşımacılık Hizmetlerinde Fiyat Politikamız

Nakliye sektöründe faaliyet gösteren firmalarda, verilen her hizmet için sabit bir fiyat bulunmamaktadır. Nakliyesi yapılacak olan eşyalarının sayısına, eşyaların taşınacağı mesafenin uzaklığına ve almak istenen hizmetin gerektirdiği işgücüne göre taşımacılık fiyatlarında değişiklikler olmaktadır. Uygun fiyatlı nakliyat firmalarından biri olan firmamız ise; deneyimli kadrosu ile beraber profesyonel kalitede bir hizmet sunarken, fiyatlarını da her bütçeye hitap edecek şekilde ayarlamıştır. Firmamızın güncel fiyatları hakkında fikir sahibi olmak isteyenler ise; iletişim adreslerimizi kullanarak bize ulaşabilmektedirler.

Güvenli Eşya Depolama Hizmetimiz

Firmamızdan nakliye hizmeti almak isteyen müşterilerimiz; eşyalarının nakliye edileceği adresin bir sebepten ötürü uygun olmaması durumunda, belirledikleri süre boyunca eşyalarını depomuzda tutabilmektedirler. Bu süreçte eşyaları güvenli bir ortam tutulmaktadır ve korunan eşyaların belirli periyotlarda havalandırma işlemi yapılmaktadır.

Eskişehir Eşya depolama hizmeti veren firmamız; özel depo ve hangarlara sahiptir. Müşterilerimizin eşyalarını bu özel depo ve hangarlarda tutmaktayız. Bu süreçte müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz için depolama hizmeti için de uygun fiyat politikamızı uygulamaya devam etmekteyiz. Eşya depolama hizmeti ekstra bir depolama alanı gerektirdiği için birçok firma bu hizmeti vermemektedir. Ancak profesyonel hizmet anlayışı benimseyen firmamız; müşterilerimizin güvenli bir şekilde eşyalarını depolayabilmeleri için uygun alanı sağlamaktadır.

Eskişehir Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Taşımacılık sektörü günden güne gelişen teknoloji ile beraber birçok gelişim kaydetmiştir. Bununla beraber asansörlü nakliyat hizmetleri ilk kullanılmaya başlandığı zamanlar; sadece yüksek katlı ve dar merdivenli binalara eşyalarını taşıtacak olan kişilerin kullandığı bir hizmetti. Ancak günümüzde eşyalarını nereye taşıtmak isterlerse istesinler; birçok müşterimiz özellikle asansörlü nakliyat hizmetini tercih etmektedirler.

Eşyaların hasarsız ve güvenli bir şekilde ilgili daireye taşınması ve bu süreçte herhangi bir problem yaşanmaması için geniş araç filomuzda asansörlü araçlar da bulunmaktadır. Bu araçlar ile birlikte nakliye işlemi daha hızlı ve daha az işgücü harcanarak halledilebilmektedir. Şehir içi veya Eskişehir şehirler arası nakliyat fark etmeksizin, her mesafede taşıma hizmetinde asansörlü nakliyat talep edilebilmektedir.

Bu gönderiyi paylaş