Sigortalı Nakliyat

Birnet Nakliyat olarak taşımacılık sektöründe uzun süredir varlığımızı sürdürmekteyiz ve aynı zamanda sigortalı taşımacılık konusunda da uzun yıllardır hizmet veren bir firma olmaktayız. Müşterilerimizin taşınma süreçlerini endişesiz ve stressiz atlatabilmelerine yardımcı olabilmek amacı ile güvenlerini kazanmak ve eşyalarını korumak için Eskişehir sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Günümüzde yoğun olarak talep edilen hizmetlerin başında sigortalı taşımacılık gelmektedir. Yoğun ilgi gösterilmesine rağmen, fiyatları yüksek olan bir taşımacılık hizmeti değildir. Eşyalarının kırılması, çizilmesi ve fiziksel veya mekaniksel olarak zarar görmesi gibi durumlardan tereddüt etmemeleri için müşterilerimize mutlaka sigortalı nakliyat hizmetinden yararlanmalarını tavsiye etmekteyiz.

Eskişehir Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Uzun yıllardır nakliye hizmeti alan kişilerin en çok problem ettiği durumların başında; eşyalarının taşıma esnasında fiziksel ve mekanik olarak yaşadığı problemler gelmektedir. Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın gibi beyaz eşyalar; televizyon, bilgisayar, ev sinema ve ses sistemi, oyun konsolu, sanal gerçeklik gözlüğü gibi teknolojik aletlerin taşınması sırasında alabilecekleri hasarlar yüksek maliyetlere neden olabilmektedir. Ayrıca cihazlar arızalanabilmektedir.

Eskişehir evden eve nakliyat hizmeti veren birçok firma; tecrübeli çalışanlarının olmaması ve kurumsal bir firma olmamaları gibi nedenlerden dolayı, müşterilerinin eşyalarının zarar görmesi halinde bu zararı karşılamamaktadırlar. Dolayısı ile de müşteriler mağdur olmaktadır. Ancak firmamız sigortalı nakliyat hizmeti vermektedir ve sigortalı nakliyat; taşınan eşyaların taşıma sırasında fiziksel olarak zarar görmesi durumunda bu zararın karşılanması anlamına gelmektedir.

Eskişehir Sigortalı Taşımacılık Hizmetinin Fiyatları

Birnet Nakliyat olarak; nakliye sektöründe oldukça uzun yıllardır faaliyet veren bir firmamız bulunmaktadır. Deneyimli ve dikkatli bir çalışan kadrosu ile hizmet veren firmamız; sigortalı nakliyat hizmeti sunduğu için müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmıştır. Müşterilerimiz nostaljik değeri olan antikalarını veya maddi değeri olan teknolojik cihazlarını, endişe etmeden firmamıza teslim etmektedirler. Ayrıca sigortalı nakliyat hizmeti için de diğer hizmetlerde olduğu gibi oldukça uygun fiyatlar belirlemekteyiz.

Bazı nakliye firmaları; sigortalı nakliyat hizmeti için oldukça yüksek fiyatlar talep edebilmektedir ve bazıları da bu hizmeti hiç vermemektedir. Ancak müşterilerimizin hem mağdur olmamaları hem de bu hizmetten hepsinin yararlanabilmesi için uygun bir fiyat politikası benimsemekteyiz. Eskişehir asansörlü nakliyat ve diğer hizmetlerimiz için de sigortalı nakliyat talep edilebilmesi mümkündür. Güncel fiyatlar hakkında bilgi edinebilmek için ise; firmamız ile iletişime geçilmesi yeterli olmaktadır.

Taşımacılık Sektöründe Sunduğumuz Hizmetler

Oldukça geniş bir müşteri kitlesine ulaşmış olan firmamızın verdiği hizmetler de oldukça geniş bir yelpazeye sahip olmaktadır. Ticari kaygıyı bir kenara bırakıp, müşterilerin memnun olmasını önemsediği için firmamız müşterilerimizin işlerini kolaylaştırabilecek olan son teknoloji yöntemleri denemektedir. Ayrıca geniş araç filosu ile taşıma hizmetini en kaliteli şekilde vermeyi amaçlamaktadır. Firmamızdan alınabilecek taşımacılık hizmetleri ise şu şekildedir:

  • Evden eve nakliyat
  • Ofis ve iş yeri taşımacılığı
  • Asansörlü nakliyat
  • Şehir içi hızlı taşımacılık
  • Şehirler arası güvenilir nakliyat
  • Sigortalı nakliyat hizmetleri
  • Eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti
  • Parça eşya taşıma hizmeti

Eskişehir Parça Eşya Taşıma İşlemi

Ticari kaygıyı ön planda tutan nakliye firmaları; müşterilerin nakliyesini istedikleri eşyaların sayısına ve eşyanın taşınacağı adrese göre hizmet verip veremeyeceklerine karar vermektedir veya müşterinin kendisinin vazgeçmesi için oldukça yüksek fiyatlar söylemektedirler. Bu sebeple; Eskişehir parça eşya taşıma hizmeti veren firma sayısı oldukça azdır.

Firmamız müşterilerin taşınmasını talep ettikleri eşya sayısına bakmadan, sadece taşınmasını istedikleri eşya sayısına göre bir fiyat belirleyerek nakliye işlemini gerçekleştirmektedir. Tek bir eşyasının veya evrakının taşınmasını isteyenler de firmamız ile iletişime geçerek güncel fiyatlarımız hakkında bilgi talep edebilmektedirler.